رنگ
تنظیمات نامحدود رنگ ها! انتخاب رنگ های دلخواه برای داشتن سایتی خاص! این ویژگی این امکان را می دهد تا شما سایتی با رنگ برند و لوگوی شرکتتون داشته باشید .

مسیر دیسترسی به پنل انتخاب رنگ قالب ها : افزونه ها > مدیریت قالب و انتخاب نام قالب . در کنار پارامترهای دیگر سایت, شما میتوانید رنگ قالب را هم انتخاب نمایید . همچنین شما می توانید از حالت های رنگی پیش فرضی که برای قالب تعریف شده است هم استفاده بفرمایید . این قالب شامل ۶ حالت رنگی پیش فرض می باشد ., ترکیب رنگ ها

ویرایش تنظیمات قالب و ویرایش وپارامترها و... و تعریف تنظیمات کاملا جدید توسط شما !
 

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد قالب می باشد . شما می توانید با مراجعه به کنترل پنل جوملا این متن را ویرایش و یا حذف بفرمایید .

گروه صنیر

شرکت تعمیرات صنایع نیروگاهی مازندران(صنیر) ساخت و تعمیر تجهیزات نیروگاه ها، صنایع و خطوط و پست های انتقال نیرو

تماس با ما

آخرین خبرها

 • 26
  دی '93

  پرونده های مالی

  این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .شما می توانید این متون را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف نمایید .

 • 22
  دی '93

  پرونده های کیفری

  این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .شما می توانید این متون را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف نمایید .

پرونده های موفق

testimonial author کامیار

"این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .شما می توانید این متون را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف نمایید .این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد .شما می توانید این متون را از طریق کنترل پنل جوملای خود ویرایش یا حذف نمایید ."

این یک متن نمونه برای نمایش عملکرد متون در قالب می باشد . تماس با ما

درباره صنیر

شرکت تعمیرات صنایع نیروگاهی مازندران (صنیر ) ساخت و تعمیر تجهیزات نیروگاه ها،صنایع و خطوط وپست های انتقال نیرو .

آخرین خبرها و رخدادها

شماره تماس

اطلاعات شرکت

موقعیت شرکت

ایران ،  مازندران ، شهر نکا نیروگاه شهید سلیمی
شماره تماس:2402-3462-011
آدرس ایمیل: support@sanir.org

پشتیبانی سایت

پشتیبانی فنی فقط از طریق ارسال درخواست انجام می شود.
شماره تماس:2402-3462-011
آدرس ایمیل: support@sanir.org